az-ubytovani.info *** Hotel Na Kocande ubytovanie Zeliv

*** Hotel Na Kocande ubytovanie Zeliv

Hotel Zeliv Na Kocande Ubytovanie Hotel Na Kocande Želiv:
Hotel Na Kocande sa nachádza v obci Želiv u Humpolce, neďaleko Pelhrimova, v malebnom prostredí západného okraja Českomoravskej vysočiny. Neoromantický hotel bol postavený v rokoch 1910-11 a vždy hral významnú úlohu v živote obyvateľov obce Želiv. V súčasnosti sa Kocanda teší postupnej rekonštrukcii a postupne dosahuje meradiel trojhviezdičkového hotela.

Hotel Na Kocande Želiv ubytovanie:
Je tu pripravené ubytovanie v dvoch cenových kategóriách, s kapacitou 63 lôžok. V hlavnej budove sú v 1. poschodí dvoj, troj a štvorposteľové izby so spoločným sociálnym zariadením na poschodí. 2. poschodie ponúka novo zrekonštruované a vybavené dvoj a štvorlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, umývadlo, WC), 1x apartmán (2x2 lôžka so spoločnou kúpeĺňou - vaňa, umývadlo, WC). Villa Nirvanas (vedľajšia budova s pavlačou) - trojlôžkové a štvorlôžkové izby (vždy 2 izby so spoločnou chodbičkou a kúpeľňou - sprcha, WC).

Želiv hotel ubytovanie Na Kocande reštaurácia:
Reštaurácia má 30-40 miest na sedenie. Stravovanie pre hotelových hostí je zabezpečené formou raňajky, plná penzia, polpenzia. V ponuke sú hotovky, minutky aj špeciality. Na objednávku grilované prasiatko, rauty a slávnostné hostiny, domáca zabíjačka, zverinové hody a ďalšie podľa možností na želanie zákazníka! Posedieť môžete na letnej terase s výhľadom na rieku a splav. Vybavenie pre vonkajšie grilovanie je Vám k dispozícii.

Na Kocande hotel ubytovanie Želiv Firemné a súkromné akcie:
Hotel má vhodné zázemie pre organizovanie firemných a súkromných akcií všetkého druhu ako sú školenia, schôdze, semináre, konferencie, obchodné prezentácie, výročné zasadnutie, slávnostné hostiny, mäsové hody (zabíjačka, vonkajšie grilovanie), teambuilding, vianočné a iné večierky, hudobné produkcie ( koncerty, disco, tanečné zábavy, festivaly atď), akcie pre klientov a obchodných partnerov, svadby, krstiny, smútočné hostiny, rauty, športové sústredenia, školské výlety, gastronomické a kultúrne akcie všetkého druhu. Salónik s 25 miestami, DVD, SAT, veľkoplošná plazma TV. Veľká sála pre 80-120 osôb. Záhradný areál (cca 1500 m2) so zastrešeným pódiom (11 x 9 m).

Dovolenka na Vysočine ubytovanie Želiv Hotel Na Kocande aktivity:
Hotel a jeho okolie ponúka ideálne podmienky pre trávenie dovolenky, pre športové pobyty (vodné športy, rybolov, cyklistika, turistika, lezenie atď) aj návštevy početných pamätihodností (hrad Orlík u Humpolce 11 km). Len 300m od penziónu je vodná nádrž Trnávka vhodná na kúpanie.
Hotel Zeliv Na Kocande - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Zeliv Na Kocande - hotel má reštauráciuHotel Zeliv Na Kocande - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Zeliv Na Kocande - možnosť pripojenia na internetHotel Zeliv Na Kocande - k dispozícii letná terasaHotel Zeliv Na Kocande - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Zeliv Na Kocande - Iybz sú vybavené televízoromHotel Zeliv Na Kocande - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Zeliv Na Kocande - Izby s vlastnou toaletou